Do pobrania

Wymiary

Długość: 1800 mm

Materiały

Stal:
  • Odlew aluminiowy lakierowany proszkowo
Drewno:
  • Drewno egzotyczne IROKO olejowane z barwnikiem lub bez

Dodatki

  • Podłokietnik

Montaż

  • Przykręcane
  • Wolnostojące

Opis

Współczesny styl życia sprawia, że ludzie coraz chętniej spędzają czas w przestrzeniach publicznych, takich jak place, parki czy wnętrza ulic. Ich jakość nabiera więc coraz większego znaczenia. Ponadczasowe wzornictwo ławki miejskiej „my-city” zapewnia jej uniwersalność w wykorzystaniu zarówno w nowoczesnych jak i zabytkowych kwartałach miasta. Możliwość grawerowania logo lub herbu w podstawie przypomina o tożsamości miejsca.

Dyskretna i elegancka forma z charakterystyczną zmienną krzywizną przekroju podstawy powstała dzięki wykorzystaniu współczesnych metod produkcji z odlewu. Zastosowanie lakierowanego proszkowo aluminium dla podstawy oraz ekologicznego drewna kebony lub egzotycznego IROKO dla szczeblin siedziska, zapewnia wieloletnią trwałość, przyjazność dla środowiska i małe wymagania w zakresie konserwacji.

Kształt ławki oraz podłokietników zaprojektowany został zgodnie z ergonomią ludzkiego ciała i zapewnia wygodę każdemu użytkownikowi. Z myślą o komforcie osób niepełnosprawnych i starszych zaprojektowano specjalnie wyprofilowane podłokietniki z możliwością montażu pośrodku ławki, ułatwiające siadanie i wstawanie z ławki.

 

Inne dane

Projektanci: MAP Design

Tagi

ławka meble dla warszawy odlew aluminiowy oparcie z drewna podłokietnik siedzisko z drewna
Autor projektu zgodnie z Ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994r (Dz.U. 2006 Nr 90 poz. 631 z późn. zmianami) zastrzega sobie prawa autorskie do w/w produktów.