Strona główna Richter place zabaw

W Richter Spielgeräte uważamy, że zapewnienie miejsc do zabawy jest konieczne do prawidłowego funkcjonowania społeczności lokalnych. Dzieci do prawidłowego rozwoju fizycznego i psychicznego potrzebują ruchu i możliwości kreatywnej zabawy. Jednak nie tylko najmłodsi czerpią z niej korzyści. Młodzież i dorośli również mogą otrzymywać z niej wielką przyjemność i relaks. Z ta myślą stworzyliśmy linie produktów przeznaczone dla użytkowników z różnych grup wiekowych oraz urządzenia uniwersalne. Projektując nasze modele chcemy dostarczać użytkownikom tyle zabawy ile to możliwe przy zachowaniu takiego poziomu bezpieczeństwa jaki jest konieczny. Nasze urządzenia dają użytkownikowi swobodę i duży wachlarz możliwości. Zapewniają możliwość swobodnego podejmowania decyzji odnośnie sposobu zabawy, ale nie determinują sposobu użytkowania i nie narzucają rozwiązań. Dzięki takiemu podejściu nasze urządzenia nie nudzą się i są atrakcyjne po długim czasie użytkowania.

W dziale REALIZACJE znajdą Państwo przykłady naszych zrealizowanych projektów, które w dużej części są projektowane we współpracy ze znanymi projektantami.

Zarówno my, jak i nasi partnerzy chętnie wesprzemy Państwa w projektowaniu i realizacji naturalnych placów zabaw Richter Spielgeräte.