W Parku Lotników Polskich w Krakowie stoi już pierwsza drewniana konstrukcja do wspinania 6.51002 Climbing Structure 02 Richter Spielgeräte GmbH.

 

 

Ręcznie wykonywane grube siatki zbrojone stalą, gwarantują bardzo dużą wytrzymałość i bezpieczeństwo użytkowników. 

Nasze liny są podatne na wyginanie, grube i bezpieczne - nie wyginają się i nie ma ryzyka, że będą z nich

wystawały ostre stalowe druty - poważne zagrożenie na placach zabaw.

 

 

Konstrukcja wykonana z drewna modrzewiowego pozyskiwanego wysoko w austriackich Alpach.

Dzięki pochodzeniu drewno może funkcjonować bezpiecznie długie lata - nawet bez impregnacji.

 

 

Pomimo, że producent unika kolorów na swoich modelach, to inwestor zażyczył sobie, aby pionowe słupy

były pomalowane - dla nas to nie problem 🙂

 

 

Urządzenie prezentuje się świetnie - zwłaszcza w pięknym jesiennym słońcu! 

Konstrukcja gwarantuje odporność na duże obciążenia - kilkadziesiąt osób jednocześnie, to nie problem, a dobra zabawa jest gwarantowana.

 

 

Więcej zdjęć dostępnych na stronie realizacji.

 

Zapraszamy!

Latem została przeprowadzona częściowa rewitalizacja Ogrodu Saskiego - parku w centrum Sandomierza. Miło nam poinformować, że w projekcie zostały wykorzystane i wbudowane  następujące urządzenia zabawowe marki  Richter Spielgeraete, którą reprezentujemy w Polsce:

 

 

 

1. Konik z karetą - Peter Horse Cart

 

 http://www.richter-spielgeraete.de/catalog-detail/items/4.24140-gespann-peter-peter-horse-cart.html

2. Konik - Pony

 http://www.richter-spielgeraete.de/catalog-detail/items/4.24135-indianerpony-pony.html

3. Bujaczek  - Small See Saw

http://www.richter-spielgeraete.de/catalog-detail/items/6.11700-wippchen-small-see-saw.html


4. Rodzina tańczących myszek - Dancing Mice

 http://www.richter-spielgeraete.de/catalog-detail/items/4.24250-tanzmaus-dancing-mice.html

5. Grające poduszki - Sound Cushions

 http://www.richter-spielgeraete.de/catalog-detail/items/9.02410-gummihuepfer-sound-cushions.html

Betonowy murek oporowy, siedzisko i ogromna donica - można te wszystkie elementy wyposażenia przestrzeni publicznych ubrać w piękną, estetyczną, czystą formę. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów takich jak beton architektoniczny i drewno egzotyczne IROKO oraz pieczołowicie wykonanej formy gwarantującej idealną powtarzalność elementów, udało nam się osiągnąć zadowalającą jakość.

 

Poniżej zdjęcia modelu donica / ława 20-02-12 zainstalowanego na osiedlu Mała Praga przy ul. Wojciecha Chrzanowskiego 3.

 

Lato w pełni, słonko grzeje niemiłosiernie, więc dla ochłody proponujemy wybrać się do Mielca. Powstał tam wodny plac zabaw, na który dostarczyliśmy ławki, kosze, parkingi rowerowe i leżanki. Zapraszamy do naszego działu realizacje, a tych którym po drodze, zachęcamy do odwiedzenia realizacji osobiście.  🙂  

 

Parking Rowerowy 20-11-15-02

 

 

Kosz na śmieci 20-07-08_05

 

 

 Ławka 19-04-78

 

 

Leżanka 20-04-11

 

 

PUCZYŃSKI - mała architektura 18-27-09 to numer katalogowy naszego zestawu składającego się z okrągłej donicy ze stali kwasoodpornej i okalającej jej ławy stalowo drewnianej.

 

Niedawno dostarczyliśmy taki komplet do  Międzyrzec Podlaski , a otrzymane dzięki uprzejmości tamtejszych urzędników zdjęcia możemy Państwu udostępnić w naszym dziale realizacje.

 

 

 

Warto nadmienić, że meble są produkowane na wymiar i możliwe są wszelkie modyfikacje. Zapraszamy.

"W mieście pojawiły się imponujące hamaki!" donosi współczesna.pl

 

"Białostoczanie na hamaki! Do parków" zachęca wyborcza.pl 

 

"Specjalnie dla lubiących poleniuchować. Nowe hamaki w parkach" informuje na swoich łamach białystokonline.pl

 

O co chodzi....?

 

O naszą najnowszą realizację - instalację 6 hamaków miejskich PUCZYŃSKI - mała architektura nr kat. 22-45-02 na terenie miasta Białystok. Hamaki pojawiły się  w trzech lokalizacjach:

  • ul. Fredry  
  • ul. Marczukowska
  • ul. Wierzbowa

Zapraszamy!

We współpracy z biurem architektonicznym MaP Design stworzyliśmy piękne słupki nr kat. 21-08-10.

 

 

 

Od naszego norweskiego przedstawiciela otrzymaliśmy niedawno zdjęcia zainstalowanych zestawów piknikowych nr kat.19-04-34_02oraz 19-04-34.

 

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Miło nam poinformować, że w związku z realizacją projektu nr 1726 z Budżetu Partycypacyjnego 2017 na Polu Mokotowskim w Warszawie zainstalowaliśmy cztery Hamaki Miejskie wraz z tablicami informacyjnymi .

 

Konstrukcja mebli oraz zawiesia wykonane zostały ze stali kwasoodpornej, a hamaki uszyliśmy na wymiar z bardzo mocnej i łatwej w pielęgnacji taśmy poliestrowej, która przy odpowiedniej pielęgnacji zachowa czystość oraz zapewni użytkownikom wygodny odpoczynek i bezpieczeństwo. 

 

Meble PUCZYŃSKI - mała architektura zostały wstawione na pikniku rodzinnym: "Europa zmienia metropolię warszawską" na stoisko ZZM m.St.Warszawy. Piknik odbywał się 10 września 2017 roku na Polu Mokotowskim w Warszawie. Dziękujemy organizatorom za zaproszenie do współpracy i piękne zdjęcia z wydarzenia.

 

ława / stół 20-13-05_03 (komplet piknikowy) 

Pomimo upływu lat i wielu realizacji nasz model ławki 06-04-09 ciągle cieszy się dużym powodzeniem. 

 

 

Poniżej zdjęcia jednej z ławek, które dostarczamy do Metaalwaren Claerbout- naszego przedstawiciela w Belgii. 

Nasza firma nawiązała niedawno współpracę z wiodącym producentem systemowych, podziemnych koszy na śmieci - portugalską firmą o dwudziestoletniej historii i globalnym zasięgu.

 

 

Dzięki tej współpracy możemy rozszerzyć naszą ofertę o innowacyjne rozwiązania, pozwalające na efektywne zarządzanie uciążliwymi odpadami. Podziemne kosze mają szansę zrewolucjonizować sposób odbierania i zarządzania odbiorem śmieci w miejscach o dużym natężeniu ruchu pieszych, gdzie codzienne odbieranie odpadków może być uciążliwe zarówno dla przechodniów, jak i firm odbierających śmieci komunalne. Systemy koszy SOTKON, to przede wszystkim:

 

Kilka dni temu prezentowaliśmy na naszym blogu zdjęcia z instalacji tego mebla, a dziś zapraszamy do zobaczenia wywiadu w którym Pani Brygida Rajca - zarządca Parku Czyżyny :), siedząc na naszym hamaku, opowiada o planach ZZM w Krakowie na przyszłe inwestycje.

 

Poza ławkami, koszami na śmieci, donicami i parkingami rowerowymi w ofercie mamy też pergole między innymi takie jak modele ławka / wiata 21-28-01, ławka / pergola 20-31-01, ławka / wiata 21-28-01, ławka / pergola 20-04-08, ławka / pergola / trejaż 13-04-18_03 - meble jak znalazł na upalne, letnie dni.

 

Poniżej zdjęcia z naszych najnowszych realizacji. Warto zauważyć, że wszystkie meble produkujemy na wymiar i możliwe są modyfikacje w stosunku do wersji zamieszczonych w katalogu.

 

Nasza  ława 21-45-01 (hamak) doczekała sie pierwszej realizacji. Mebel został zainstalowany w @Zalew Nowohucki. Zdjęcia z instalacji otrzymaliśmy dzięki uprzejmości @ZZM w Krakowie. Bardzo dziękujemy!!!!

 

 

Na placu Europejskim pod Warsaw Spire od niedawna stoją nasze parkingi rowerowe nr kat. 20-11-15_02. Na samym placu stoją też nasze ławki, ławy i kosze na śmieci, ale o tym napiszemy w najbliższym czasie. Zachęcamy do odwiedzania tego pięknego miejsca.

 

 

Ten ciekawy model dwustronnego stojaka jest hybrydą wykonaną z dwuch warstw ze stali kwasoodpornej i zainstalowanej pomiędzy nimi grubej gumy, która amortyzuje i chroni oparte o parking rowery przed uszkodzeniem.

 

Źródło: https://www.facebook.com/lawkiobywatelskie/

 

Tęskniliście? Jesteśmy! Ławki Obywatelskie stanęły w Parku Kazimierzowskim! Pora zapełnić "lampę" książkami i nauczyć się jak najlepszego wykorzystywania nowych instalacji. To dopiero początek, cały park wymaga uwagi nas wszystkich.