Strona główna Portal Blogi Blog Warszawa, Budżet Obywatelski 2017, projekt nr 1726 - Hamak Miejski (Pole Mokotowskie)
Dodane 6 lat temu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Miło nam poinformować, że w związku z realizacją projektu nr 1726 z Budżetu Partycypacyjnego 2017 na Polu Mokotowskim w Warszawie zainstalowaliśmy cztery Hamaki Miejskie wraz z tablicami informacyjnymi .

 

Konstrukcja mebli oraz zawiesia wykonane zostały ze stali kwasoodpornej, a hamaki uszyliśmy na wymiar z bardzo mocnej i łatwej w pielęgnacji taśmy poliestrowej, która przy odpowiedniej pielęgnacji zachowa czystość oraz zapewni użytkownikom wygodny odpoczynek i bezpieczeństwo. 

 


 

                  

 

Meble miejskie zostały przez nas opracowane i wykonane wg. projektu pracowni architektonicznej SUM Architekci Krajobrazu.

 

 

                

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Założeniem projektu było "tworzenie stosunkowo niedużym kosztem atrakcyjnej przestrzeni publicznej do wypoczynku mieszkańców. Przestrzeń parku jest idealna dla realizacji projektu zakładającego montaż stale rozpiętych hamaków, które będą stanowiły ciekawą alternatywę dla wypoczynku na ławce lub samodzielnie przyniesionym kocu."

 

             

 

Mamy za sobą montaż, ale na pierwszy sezon eksploatacji trzeba będzie poczekać do przyszłego roku. Już od kwietnia/maja 2018 hamaki będą zainstalowane na stałe.

 

Nie możemy się doczekać!!