Strona główna Portal Blogi Blog Ławki obywatelskie
Dodane 7 lat temu.

 

Źródło: https://www.facebook.com/lawkiobywatelskie/

 

Tęskniliście? Jesteśmy! Ławki Obywatelskie stanęły w Parku Kazimierzowskim! Pora zapełnić "lampę" książkami i nauczyć się jak najlepszego wykorzystywania nowych instalacji. To dopiero początek, cały park wymaga uwagi nas wszystkich.

 


Bardzo dziękujemy Zarządowi Terenów Publicznych i Budżet partycypacyjny w Warszawie Budżet partycypacyjny w Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy!

Zakończona została realizacja projektu z budżetu partycypacyjnego 2016 pn. „Ławki obywatelskie” w Parku Kazimierzowskim przy ul. Oboźnej róg ul. Browarnej, na który składają się trzy wyspy ławkowe, stoisko na książki oraz stojaki na rowery. 

 

Wraz z nadejściem wiosny, ławki obywatelskie zapełniły się ludźmi. Cieszymy się, że korzystacie z naszych ławek! Już niedługo w biblioteczce ukrytej pod kloszem lampy znajdziecie książki do poczytania! Informacje o dostępnych pozycjach czytelniczych będziemy umieszczać tutaj. Obserwujcie nasz profil! Do zobaczenia w Parku Kazimierzowskim 😉

 

 

Pogoda sprzyja - Ławki Obywatelskie w Parku Kazimierzowskim tętnią życiem! 🙂 A co jeszcze bardziej nas cieszy - wszystko to z książką w tle! Wczoraj była tutaj Biblioteka Publiczna nr 67 i 28 w Dzielnicy Śródmieście m. st. Warszawy! 🙂 Zachęcamy do korzystania z biblioteczki-lampy, dzięki której można w tym miejscu wymieniać się książkami - zgodnie z ideą bookcrossingu 🙂