Bestanden

Afmetingen

Lengte: 1800 mm

Materialen

Staal:
  • Powder coated aluminium cast
Hout:
  • Exotisch IROKO hardhout afgewerkt met gekleurde/ongekleurde olie

Opties

  • Armleuningen

Installaite methodes

  • Vastgebouten op de grond
  • Vrijstaand

Tags

Zitbanken Voor Warschau odlew aluminiowy Houten rugleuning Armleuning Houten zitting

Bijkomende informatie

Współczesny styl życia sprawia, że ludzie coraz chętniej spędzają czas w przestrzeniach publicznych, takich jak place, parki czy wnętrza ulic. Ich jakość nabiera więc coraz większego znaczenia. Ponadczasowe wzornictwo ławki miejskiej „my-city” zapewnia jej uniwersalność w wykorzystaniu zarówno w nowoczesnych jak i zabytkowych kwartałach miasta. Możliwość grawerowania logo lub herbu w podstawie przypomina o tożsamości miejsca.

Dyskretna i elegancka forma z charakterystyczną zmienną krzywizną przekroju podstawy powstała dzięki wykorzystaniu współczesnych metod produkcji z odlewu. Zastosowanie lakierowanego proszkowo aluminium dla podstawy oraz ekologicznego drewna kebony lub egzotycznego IROKO dla szczeblin siedziska, zapewnia wieloletnią trwałość, przyjazność dla środowiska i małe wymagania w zakresie konserwacji.

Kształt ławki oraz podłokietników zaprojektowany został zgodnie z ergonomią ludzkiego ciała i zapewnia wygodę każdemu użytkownikowi. Z myślą o komforcie osób niepełnosprawnych i starszych zaprojektowano specjalnie wyprofilowane podłokietniki z możliwością montażu pośrodku ławki, ułatwiające siadanie i wstawanie z ławki.

 

Meer info

Auteur: MAP Design
Autor projektu zgodnie z Ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994r (Dz.U. 2006 Nr 90 poz. 631 z późn. zmianami) zastrzega sobie prawa autorskie do w/w produktów.