Files

Dimensions

Length: 1800 mm

Materials

Steel:
  • Powder coated aluminium cast
Wood:
  • Exotic IROKO wood finished with colored/colorless oil

Additional features

  • Armrest

Installation methods

  • Screwed into ground
  • Free-standing

Tags

Seating For Warsaw odlew aluminiowy Wood backrest Armrest Wood seating

Additional information

Współczesny styl życia sprawia, że ludzie coraz chętniej spędzają czas w przestrzeniach publicznych, takich jak place, parki czy wnętrza ulic. Ich jakość nabiera więc coraz większego znaczenia. Ponadczasowe wzornictwo ławki miejskiej „my-city” zapewnia jej uniwersalność w wykorzystaniu zarówno w nowoczesnych jak i zabytkowych kwartałach miasta. Możliwość grawerowania logo lub herbu w podstawie przypomina o tożsamości miejsca.

Dyskretna i elegancka forma z charakterystyczną zmienną krzywizną przekroju podstawy powstała dzięki wykorzystaniu współczesnych metod produkcji z odlewu. Zastosowanie lakierowanego proszkowo aluminium dla podstawy oraz ekologicznego drewna kebony lub egzotycznego IROKO dla szczeblin siedziska, zapewnia wieloletnią trwałość, przyjazność dla środowiska i małe wymagania w zakresie konserwacji.

Kształt ławki oraz podłokietników zaprojektowany został zgodnie z ergonomią ludzkiego ciała i zapewnia wygodę każdemu użytkownikowi. Z myślą o komforcie osób niepełnosprawnych i starszych zaprojektowano specjalnie wyprofilowane podłokietniki z możliwością montażu pośrodku ławki, ułatwiające siadanie i wstawanie z ławki.

 

Other info

Author: MAP Design
Autor projektu zgodnie z Ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994r (Dz.U. 2006 Nr 90 poz. 631 z późn. zmianami) zastrzega sobie prawa autorskie do w/w produktów.